Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací
zde
.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Kontakt
GDPR
Více
Přihlášení
Registrace
Hledat
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Tipy na dárky
Pro ženy
Pro muže
Parfémy
Pro muže
Vody po holení
,
Toaletní vody
,
Pánské parfémy
Pro ženy
Dámské parfémy
,
Toaletní vody
Bytové vůně
Svíčky
,
Vonné tyčinky
,
Vůně do auta
,
Osvěžovače vzduchu
Kosmetika
Holení
Pánské holicí potřeby
,
Dámské holicí potřeby
Opalovací přípravky
Opalovací krémy, mléka a oleje
,
Péče po opalování
,
Samoopalovací krémy
Pleťová
Pleťová tonika
,
Čištění pleti
,
Masky
,
Péče o rty
,
Make-up
,
Denní krémy
,
Noční krémy
,
Oční krémy
,
Pleťová séra a kúry
,
Oleje
,
Péče o mužskou pleť
,
Náplasti a polštářky
Líčení očí
Řasenky
Tělová
Mýdla, gely, pěny
,
Deodoranty, antiperspiranty
,
Tělová mléka, krémy, oleje
,
Krémy a přípravky na ruce
,
Přípravky na nohy
,
Masážní přípravky
,
Tělové spreje
,
Deodoranty a antiperspiranty
Ústní hygiena
Zubní pasty
,
Zubní kartáčky
,
Ústní vody
Vlasová
Styling
,
Šampony, balzámy
,
Barvení
,
Regenerace
,
Doplňky
Doplňky
Pinzety
,
Kleštičky na řasy
,
Kosmetické nůžky a zastřihovače
,
Kosmetická zrcátka a ostatní doplňky
Poškozené obaly
Kratší záruka
Dárkové sady
Pánské
,
Dámské
,
Dětské
Zdraví
Repelenty
Astrid Hyaluronic Gold
Astrid Glow Expert 4D
Astrid Hyaluron 3D
Domácnost
Kuchyně
Ruční mytí nádobí
,
Přípravky do myčky
,
Alobal a pečící papír
,
Drátěnky a houbičky
,
Pytle na odpadky
,
Čisticí prostředky do kuchyně
,
Formy a sáčky na led
Praní
Aviváže
,
Prací prášky, gely, tablety
Čistící prostředky a ostatní pomůcky
Podlahy a koberce
,
Koupelna a WC
,
Kartáče
,
Okna, sklo a nábytek
,
Malířské štětce
Akce
Kontakt
Značky
Astrid
Axe
Bissell
Bref
Bulldog
DENIM
Dove
Fa
Gillette
Gliss
got2b
Head & Shoulders
Jordan
Love Beauty & Planet
Nivea
Nubian
Odol
Old Spice
Palette
Persil
Perwoll
Pur
Radox
Rex
Rexona
Schauma
Signal
Silan
Somat
STR8
Syoss
Taft
TRESemmé
Tweezerman
Wilkinson
Přihlášení
Více
Domů
/
Kosmetika
/
Vlasová
/
Styling
Styling
Laky na vlasy
Gely na vlasy
Pěnová tužidla
Objemové přípravky
Termo-ochrana
Balzámy, spreje, uhlazení
Nejprodávanější
Syoss lak Keratin Style Perfection, 300 ml
Skladem
(39 ks)
1115102
104 Kč
Syoss Volume lak na vlasy 300 ml
Skladem
(17 ks)
1115104
104 Kč
Taft lak na vlasy Ultimate, 250 ml
Skladem
(>300 ks)
1111113
79 Kč
Syoss lak Max Hold, 300 ml
Skladem
(127 ks)
1115103
104 Kč
Taft Power Invisible mega silně tužící lak na vlasy, 250 ml
Skladem
(279 ks)
1111112
79 Kč
Taft Power lak na vlasy - mega silně tužící, 250 ml
Skladem
(211 ks)
1111102
79 Kč
Taft Power Activity gel na vlasy, 150 ml
Skladem
(143 ks)
1111320
85 Kč
Taft Powerful Age lak na vlasy s keratinem, 250 ml
Skladem
(>300 ks)
1111104
79 Kč
Syoss Glaze lak na vlasy 3v1, 300 ml
Skladem
(51 ks)
1115113
119 Kč
Taft Looks Creative Look vosk na vlasy extra strong, 75 ml
Skladem
(55 ks)
1111313
85 Kč
Zobrazit více produktů
Stránka
1
z
3
-
85
položek celkem
Řazení produktů
Řadit podle:
Doporučujeme
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
Otevřít filtr
Cena
59
Kč
219
Kč
1
59
219
Na skladě
85
Akce
17
Novinka
0
Tip
17
Rozbalit filtr
Značky
Gliss
3
got2b
20
Syoss
21
Taft
40
TRESemmé
1
Položek k zobrazení:
85
Výpis produktů
Taft Good Hair osvěžující sprej na vlasy Velvet Jasmine, 150 ml
Skladem
(53 ks)
129 Kč
Měrná cena:
860 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111268
Taft Good Hair osvěžující sprej na vlasy Dewy Bloom, 150 ml
Skladem
(53 ks)
129 Kč
Měrná cena:
860 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111267
Taft Good Hair osvěžující sprej na vlasy Juicy Lemon, 150 ml
Skladem
(47 ks)
129 Kč
Měrná cena:
860 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111266
got2b Glued lak na vlasy, 100 ml
Skladem
(38 ks)
89 Kč
Měrná cena:
890 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111900
got2b Curlz osvěžující suchá olejová mlha, 200 ml
Skladem
(16 ks)
149 Kč
Množství
+
−
Do košíku
1111947
got2b Curlz gel definující vlny, 150 ml
Skladem
(25 ks)
149 Kč
Množství
+
−
Do košíku
1111946
got2b Glued Brow Lift vosk na obočí a baby vlásky, 12 ml
Skladem
(21 ks)
149 Kč
Množství
+
−
Do košíku
1111944
Schwarzkopf Taft Wavy Baby pěnové tužidlo na vlasy, 200 ml
Skladem
(20 ks)
139 Kč
Množství
+
−
Do košíku
1111373
Schwarzkopf Taft Aloe Boost Hydra Protect sprej na vlasy, 150 ml
Skladem
(29 ks)
139 Kč
Množství
+
−
Do košíku
1111279
Syoss Topcoat 3v1 Glaze lesk na vlasy, 200 ml
Skladem
(16 ks)
129 Kč
Množství
+
−
Do košíku
1115226
Syoss Glaze Primer stylingová báze na vlasy ve spreji, 150 ml
Skladem
(16 ks)
129 Kč
Množství
+
−
Do košíku
1115225
Syoss Glaze lak na vlasy 3v1, 300 ml
Skladem
(51 ks)
119 Kč
Množství
+
−
Do košíku
1115113
Schwarzkopf Gliss Scalp Balance sprej na pokožku hlavy SPF 20, 100 ml
Skladem
(28 ks)
189 Kč
Množství
+
−
Do košíku
1116563
Dárková sada You Got2b Sleek
Skladem
(43 ks)
219 Kč
Měrná cena:
219 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
22034
Syoss Strong lak na vlasy 3 v 1, 300 ml
Skladem
(38 ks)
104 Kč
Měrná cena:
346,67 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115108
Taft Aloe Boost krém na vlasy, 100 ml
Skladem
(40 ks)
85 Kč
Měrná cena:
850 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111331
Taft Aloe Boost texturizační sprej na vlasy, 150 ml
Skladem
(54 ks)
85 Kč
Měrná cena:
566,67 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111221
Akce
Tip
Taft Aloe Boost 4 lak na vlasy, 250 ml
Skladem
(3 ks)
79 Kč
Měrná cena:
316 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111140
got2b fixační gel na obočí a baby vlásky hnědý, 16 ml
Skladem
(25 ks)
145 Kč
Měrná cena:
9 062,50 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111943
got2b fixační gel na obočí a baby vlásky Glued 4 Brows & Edges, 16 ml
Skladem
(8 ks)
145 Kč
Měrná cena:
9 062,50 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111942
Syoss Max Hold Wax vosk na vlasy - maximální fixace a střední lesk, 150 ml
Skladem
(49 ks)
125 Kč
Měrná cena:
833,33 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115246
Syoss Keratin & Volume sprej na vlasy na ochranu před teplem, 200 ml
Skladem
(88 ks)
125 Kč
Měrná cena:
625 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115244
Syoss Keratin Heat sprej na vlasy pro kontrolu účesu, 200 ml
Skladem
(54 ks)
125 Kč
Měrná cena:
625 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115243
Syoss Power Hold gel na vlasy - maximální fixace, 250 ml
Skladem
(19 ks)
125 Kč
Měrná cena:
500 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115240
Syoss Max Hold gel na vlasy - maximální fixace, vysoký lesk, 250 ml
Skladem
(201 ks)
125 Kč
Měrná cena:
500 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115239
Syoss Texture Clay tvarující hlína na vlasy, 100 ml
Skladem
(81 ks)
125 Kč
Měrná cena:
1 250 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115237
Syoss Matt Cream pasta na vlasy - silná fixace, matný efekt, 100 ml
Skladem
(93 ks)
125 Kč
Měrná cena:
1 250 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115234
Syoss Invisible pasta na vlasy - středně silné fixace, 100 ml
Skladem
(51 ks)
125 Kč
Měrná cena:
1 250 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115233
Syoss Curl Control krémový gel na vlasy, 250 ml
Skladem
(32 ks)
125 Kč
Měrná cena:
500 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115230
Taft Fullness Wonder pudr na vlasy pro objem a osvěžení, 10 g
Skladem
(3 ks)
129 Kč
Měrná cena:
12 900 Kč / 1 kg
Množství
+
−
Do košíku
1111293
Taft Curl stylingový balzám na vlasy pro vlny a kudrliny, 150 ml
Skladem
(78 ks)
129 Kč
Měrná cena:
860 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111286
Taft Volume sprej na vlasy pro objem, 150 ml
Skladem
(26 ks)
129 Kč
Měrná cena:
860 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111283
Taft Heat Protection sprej na vlasy, 250 ml
Skladem
(23 ks)
129 Kč
Měrná cena:
516 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111280
Taft Power lak na vlasy, 75 ml
Skladem
(18 ks)
59 Kč
Měrná cena:
786,67 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111100
Gliss Thermo-Protect olejová esence na vlasy, 150 ml
Skladem
(55 ks)
155 Kč
Měrná cena:
1 033,33 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1116549
Gliss olejová esence na vlasy, 75 ml
Skladem
(49 ks)
155 Kč
Měrná cena:
2 066,67 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1116545
Ovládací prvky výpisu
Načíst 36 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 3.
1
3
85
položek celkem
Nahoru