Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací
zde
.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Kontakt
GDPR
Více
Přihlášení
Registrace
Hledat
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Tipy na dárky
Pro ženy
Pro muže
Parfémy
Pro muže
Vody po holení
,
Toaletní vody
,
Pánské parfémy
Pro ženy
Dámské parfémy
,
Toaletní vody
Bytové vůně
Svíčky
,
Vonné tyčinky
,
Vůně do auta
,
Osvěžovače vzduchu
Kosmetika
Holení
Pánské holicí potřeby
,
Dámské holicí potřeby
Opalovací přípravky
Opalovací krémy, mléka a oleje
,
Péče po opalování
,
Samoopalovací krémy
Pleťová
Pleťová tonika
,
Čištění pleti
,
Masky
,
Péče o rty
,
Make-up
,
Denní krémy
,
Noční krémy
,
Oční krémy
,
Pleťová séra a kúry
,
Oleje
,
Péče o mužskou pleť
,
Náplasti a polštářky
Líčení očí
Řasenky
Tělová
Mýdla, gely, pěny
,
Deodoranty, antiperspiranty
,
Tělová mléka, krémy, oleje
,
Krémy a přípravky na ruce
,
Přípravky na nohy
,
Masážní přípravky
,
Tělové spreje
,
Deodoranty a antiperspiranty
Ústní hygiena
Zubní pasty
,
Zubní kartáčky
,
Ústní vody
Vlasová
Styling
,
Šampony, balzámy
,
Barvení
,
Regenerace
,
Doplňky
Doplňky
Pinzety
,
Kleštičky na řasy
,
Kosmetické nůžky a zastřihovače
,
Kosmetická zrcátka a ostatní doplňky
Poškozené obaly
Kratší záruka
Dárkové sady
Pánské
,
Dámské
,
Dětské
Zdraví
Repelenty
Astrid Hyaluronic Gold
Astrid Glow Expert 4D
Astrid Hyaluron 3D
Domácnost
Kuchyně
Ruční mytí nádobí
,
Přípravky do myčky
,
Alobal a pečící papír
,
Drátěnky a houbičky
,
Pytle na odpadky
,
Čisticí prostředky do kuchyně
,
Formy a sáčky na led
Praní
Aviváže
,
Prací prášky, gely, tablety
Čistící prostředky a ostatní pomůcky
Podlahy a koberce
,
Koupelna a WC
,
Kartáče
,
Okna, sklo a nábytek
,
Malířské štětce
Akce
Kontakt
Značky
Astrid
Axe
Bissell
Bref
Bulldog
DENIM
Dove
Fa
Gillette
Gliss
got2b
Head & Shoulders
Jordan
Love Beauty & Planet
Nivea
Nubian
Odol
Old Spice
Palette
Persil
Perwoll
Pur
Radox
Rex
Rexona
Schauma
Signal
Silan
Somat
STR8
Syoss
Taft
TRESemmé
Tweezerman
Wilkinson
Přihlášení
Více
Domů
/
Kosmetika
/
Vlasová
/
Styling
Styling
, Strana 2
Laky na vlasy
Gely na vlasy
Pěnová tužidla
Objemové přípravky
Termo-ochrana
Balzámy, spreje, uhlazení
Nejprodávanější
Syoss lak Keratin Style Perfection, 300 ml
Skladem
(39 ks)
1115102
104 Kč
Syoss Volume lak na vlasy 300 ml
Skladem
(17 ks)
1115104
104 Kč
Taft lak na vlasy Ultimate, 250 ml
Skladem
(>300 ks)
1111113
79 Kč
Syoss lak Max Hold, 300 ml
Skladem
(127 ks)
1115103
104 Kč
Taft Power Invisible mega silně tužící lak na vlasy, 250 ml
Skladem
(279 ks)
1111112
79 Kč
Taft Power lak na vlasy - mega silně tužící, 250 ml
Skladem
(211 ks)
1111102
79 Kč
Taft Power Activity gel na vlasy, 150 ml
Skladem
(143 ks)
1111320
85 Kč
Taft Powerful Age lak na vlasy s keratinem, 250 ml
Skladem
(>300 ks)
1111104
79 Kč
Syoss Glaze lak na vlasy 3v1, 300 ml
Skladem
(51 ks)
1115113
119 Kč
Taft Looks Creative Look vosk na vlasy extra strong, 75 ml
Skladem
(55 ks)
1111313
85 Kč
Zobrazit více produktů
Stránka
2
z
3
-
85
položek celkem
Řazení produktů
Řadit podle:
Doporučujeme
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
Otevřít filtr
Cena
59
Kč
219
Kč
1
59
219
Na skladě
85
Akce
17
Novinka
0
Tip
17
Rozbalit filtr
Značky
Gliss
3
got2b
20
Syoss
21
Taft
40
TRESemmé
1
Položek k zobrazení:
85
Výpis produktů
got2b Ultra Glued gel na vlasy, 150 ml
Skladem
(88 ks)
145 Kč
Měrná cena:
966,67 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111914
Schwarzkopf Taft Gliss Lovely Long sprej na vlasy pro tepelnou ochranu, 150 ml
Skladem
(26 ks)
129 Kč
Měrná cena:
860 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111372
Schwarzkopf Taft Gliss Sleeky Smooth krém na vlasy, 150 ml
Skladem
(223 ks)
129 Kč
Měrná cena:
860 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111371
Akce
Tip
Schwarzkopf Taft Gliss Holding me Strongly lak na vlasy, 250 ml
Skladem
(106 ks)
79 Kč
Měrná cena:
316 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111141
TRESemmé Flawless Volume lak na vlasy, 400 ml
Skladem
(50 ks)
99 Kč
Měrná cena:
247,50 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1136337
Taft Volume Power pudr na vlasy, 10 g
Skladem
(38 ks)
129 Kč
Měrná cena:
12 900 Kč / 1 kg
Množství
+
−
Do košíku
1111294
got2b Glued 4 Brows & Edges gel pro úpravu obočí a vlasů, 16 ml
Skladem
(32 ks)
145 Kč
Měrná cena:
9 062,50 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111941
got2b Got Gloss lak na vlasy, 200 ml
Skladem
(52 ks)
145 Kč
Měrná cena:
725 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111938
got2b Twisted Curling Mousse pěnové tužidlo, 250 ml
Skladem
(9 ks)
145 Kč
Měrná cena:
580 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111931
got2b Phenomenal tvarovací hlína, 100 ml
Skladem
(15 ks)
145 Kč
Měrná cena:
1 450 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111926
got2b Phenomenal tvarující pasta, 100 ml
Skladem
(23 ks)
145 Kč
Měrná cena:
1 450 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111925
got2b Powderfull styling pudr pro objem, 10 g
Skladem
(12 ks)
145 Kč
Měrná cena:
14 500 Kč / 1 kg
Množství
+
−
Do košíku
1111921
got2b Guardian Angel ochranný sprej před teplem, 200 ml
Skladem
(35 ks)
145 Kč
Měrná cena:
725 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111918
got2b Glued gel na vlasy, 150 ml
Skladem
(19 ks)
145 Kč
Měrná cena:
966,67 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111916
got2b Beach Boy matující pasta, 100 ml
Skladem
(15 ks)
145 Kč
Měrná cena:
1 450 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111913
got2b Chaotic stylingová guma, 100 ml
Skladem
(26 ks)
145 Kč
Měrná cena:
1 450 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111910
got2b Volumania lak na vlasy, 300 ml
Skladem
(27 ks)
145 Kč
Měrná cena:
483,33 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111902
got2b Glued lak na vlasy, 300 ml
Skladem
(57 ks)
145 Kč
Měrná cena:
483,33 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111901
Taft V12 gel na vlasy, 150 ml
Skladem
(54 ks)
85 Kč
Měrná cena:
566,67 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111322
Taft Maxx Power gel na vlasy, 150 ml
Skladem
(118 ks)
85 Kč
Měrná cena:
566,67 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111321
Taft Power Activity gel na vlasy, 150 ml
Skladem
(143 ks)
85 Kč
Měrná cena:
566,67 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111320
Syoss lak Max Hold, 300 ml
Skladem
(127 ks)
104 Kč
Měrná cena:
346,67 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115103
Taft Power stylingový vosk, 75 ml
Skladem
(43 ks)
85 Kč
Měrná cena:
1 133,33 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111299
Taft Looks Molding stylingová hlína s extra silnou fixací, 75 ml
Skladem
(30 ks)
85 Kč
Měrná cena:
1 133,33 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111297
Taft gel Power Extreme, 250 ml
Skladem
(37 ks)
119 Kč
Měrná cena:
476 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111316
Syoss Curl pěnové tužidlo, 250 ml
Skladem
(6 ks)
104 Kč
Měrná cena:
416 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115210
Syoss Volume pěnové tužidlo na vlasy, 250 ml
Skladem
(29 ks)
104 Kč
Měrná cena:
416 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115203
Syoss Fullness pěnové tužidlo na vlasy, 250 ml
Skladem
(34 ks)
104 Kč
Měrná cena:
416 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115202
Syoss Keratin Mousse pěnové tužidlo na vlasy, 250 ml
Skladem
(36 ks)
104 Kč
Měrná cena:
416 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115201
Syoss Volume lak na vlasy 300 ml
Skladem
(17 ks)
104 Kč
Měrná cena:
346,67 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115104
Syoss lak Keratin Style Perfection, 300 ml
Skladem
(39 ks)
104 Kč
Měrná cena:
346,67 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115102
Syoss Ceramide lak na vlasy, 300 ml
Skladem
(9 ks)
104 Kč
Měrná cena:
346,67 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1115100
Taft Looks Creative Look vosk na vlasy extra strong, 75 ml
Skladem
(55 ks)
85 Kč
Měrná cena:
1 133,33 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111313
Taft Power Invisible gel na vlasy, 150 ml
Skladem
(85 ks)
85 Kč
Měrná cena:
566,67 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111301
Akce
Tip
Taft Power Cashmere pěnové tužidlo Mega silná fixace, 200 ml
Skladem
(102 ks)
79 Kč
Měrná cena:
395 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111207
Akce
Tip
Taft Volume ultra silně tužící pěnové tužidlo na vlasy, 200 ml
Skladem
(100 ks)
79 Kč
Měrná cena:
395 Kč / 1 l
Množství
+
−
Do košíku
1111206
Ovládací prvky výpisu
Načíst 13 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 3.
1
2
3
85
položek celkem
Nahoru