Sprchový gel Fa Sport, 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: Fa
Sprchový gel Fa Sport, 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: Fa
Osvěžující sprchový gel s vyživující recepturou s extraktem Ginkgo regeneruje tělo a mysl při každém osprchování. Aromatická, povzbuzující vůně poskytuje pocit dokonalé relaxace. Také vhodný jako šampon pro každodenní použití. Vůči pokožce pH neutrální. Dermatologicky ověřená snášenlivost s pokožkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové gely, pěny, oleje |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 9000100194419 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Akce
Dove Care by Nature Uplifting sprchový gel, 400 ml
Skladem
(62 ks)
84 Kč
Měrná cena:
210 Kč / 1 l
Akce
Dove Care by Nature Nurturing sprchový gel, 225 ml
Skladem
(155 ks)
55 Kč
Měrná cena:
244,44 Kč / 1 l
Akce
Radox Relaxace sprchový gel levandule a leknín bílý, 250 ml
Skladem
(125 ks)
25 Kč
Měrná cena:
100 Kč / 1 l
STR8 Red Code sprchový gel pro muže, 400 ml
Skladem
(16 ks)
59 Kč
Měrná cena:
147,50 Kč / 1 l
Akce
Radox Pohlazení sprchový gel, 225 ml
Skladem
(207 ks)
39 Kč
Měrná cena:
173,33 Kč / 1 l
Akce
Dove MEN+CARE sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Skladem
(120 ks)
46 Kč
Měrná cena:
184 Kč / 1 l
Akce
Dove Men+Care Refreshing Extra Fresh sprchový gel, 250 ml
Skladem
(154 ks)
46 Kč
Měrná cena:
184 Kč / 1 l
