Sprchový gel Fa Kids Pirate Fantasy, 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: Fa
Sprchový gel Fa Kids Pirate Fantasy, 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: Fa
Jemné složení s provitamínem B5 bylo speciálně vyvinuto pro děti a je vhodné pro mytí těla i vlasů. Už žádné slzy. Žádné zacuchávání a extra šetrnost k pokožce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové gely, pěny, oleje |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 9000100662468 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Akce
Dove Men Sandalwood & Vanilla sprchový gel, 250 ml
Skladem
(110 ks)
47 Kč
Měrná cena:
188 Kč / 1 l
Akce
Dove Men Sandalwood & Vanilla sprchový gel, 400 ml
Skladem
(35 ks)
85 Kč
Měrná cena:
212,50 Kč / 1 l
Akce
Radox Relaxace sprchový gel levandule a leknín bílý, 250 ml
Skladem
(125 ks)
24 Kč
Měrná cena:
96 Kč / 1 l
Fa Passionfruit Feel Refreshed sprchový gel, 250 ml
Skladem
(81 ks)
39 Kč
Měrná cena:
156 Kč / 1 l
