Fa Passionfruit Feel Refreshed sprchový gel, 400 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed sprchový gel, 400 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: Fa
Sprchový gel s inspirující vůní marakuji & kokosové vody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové gely, pěny, oleje |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 9000101726817 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Akce
Dove MEN+CARE sprchový gel Sensitive, 400 ml
Skladem
(45 ks)
75 Kč
Měrná cena:
187,50 Kč / 1 l
Akce
Dove Men Sandalwood & Vanilla sprchový gel, 400 ml
Skladem
(35 ks)
85 Kč
Měrná cena:
212,50 Kč / 1 l
Nivea Derma Control Defend sprchový gel, 250 ml
Skladem
(20 ks)
59 Kč
Měrná cena:
236 Kč / 1 l
Radox Sport Máta a mořská sůl sprchový gel pro muže, 450 ml
Skladem
(4 ks)
69 Kč
Měrná cena:
153,33 Kč / 1 l
Akce
Radox Probuzení sprchový gel, 225 ml
Skladem
(180 ks)
37 Kč
Měrná cena:
164,44 Kč / 1 l
