Schauma šampon Power Volume, 400 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: Schauma
Schauma šampon Power Volume, 400 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: Schauma
Šampon pro větší objem jemných a zplihlých vlasů. Receptura s komplexem Mineral-Collagen čistí a posiluje vlasy. Pro zářivý lesk a viditelný objem vlasů až na 48h. Dodává vlasům ztracené látky, sílu, lesk a posiluje oslabené části vlasů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šampony |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 9000100952330 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
KUNDAL Honey & Macadamia Cherry Blossom přírodní šampon pro suché a poškozené vlasy, 500 ml
Skladem
(40 ks)
479 Kč
Měrná cena:
958 Kč / 1 l
Přírodní šampon pro suché a poškozené vlasy. Balení 500 ml.
Výrazná sleva - brzké datum expirace
Gliss Kur šampon Ultimate Repair, 250 ml
Skladem
(201 ks)
29 Kč
65 Kč
Měrná cena:
116 Kč / 1 l
Syoss Intense Anti-Dandruff šampon na vlasy, 750 ml
Skladem
(1 ks)
149 Kč
Měrná cena:
198,67 Kč / 1 l
Akce
Schauma Silver Reflex šampon, 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(61 ks)
49 Kč
Měrná cena:
196 Kč / 1 l
