Gillette Mach3 náhradní hlavice, 20 ks

Neohodnoceno
Značka: Gillette
Dostupnost Skladem (73 ks)
Kód: 1160017
849 Kč 701,65 Kč bez DPH Měrná cena: 42,45 Kč / 1 ks
Gillette Mach3 náhradní hlavice, 20 ks
Neohodnoceno
Značka: Gillette

Náhradní holicí hlavice pánského holicího strojku Gillette Mach3 jsou navrženy pro precizní klasické holení, kterému můžete důvěřovat. Tři břity pevnější než ocel zůstávají déle ostré (v porovnání s holicím strojkem Sensor3). Všechny náhradní holicí hlavice Mach3 lze používat se všemi rukojeťmi Mach3.

Břity Gillette Mach3 jsou skutečně pevné a neobyčejně ostré. Jsou vyrobeny z precizně řezané oceli, takže se na ně můžete plně spolehnout. Nejen, že zajistí kvalitní oholení, ale také i déle vydrží, a to hned 15 oholení.
 
Hlavice Gillette Mach3 jsou vybaveny 3 velmi ostrými břity, díky kterým dosáhnete dokonalých výsledků. Jsou speciálně navržené pro klasické hladké oholení, takže je holení s nimi jak spolehlivé, tak i velmi šetrné.

Pro dokonale hladké oholení jsou nezbytné dokonale ostré břity. Ty má holicí hlava Gillette Mach3 hned 3. Navíc si můžete být jisti, že zůstanou déle ostré (v porovnání s holicím strojkem Sensor3), abyste si hladké pokožky mohli užívat ještě delší dobu.

Celkem 20 hlavic = 20 měsíců

A jak dlouho to přesně je? S jednou hlavicí si můžete užívat úžasně hladké pokožky po dobu až 3 týdnů. Pokud se tedy rozhodnete pro toto výhodné balení 20 kusů, vystačíte si s ním až 20 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhradní břity, hlavice
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.5 kg
EAN: 7702018609949

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

14648 2 gillette fusion proglide nahradni brity 4 ks
299 Kč
Měrná cena: 74,75 Kč / 1 ks
1160053
16774 1 gillette fusion nahradni hlavice 4 ks
244 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 1 ks
1160034
14669 gillette fusion5 proglide power nahradni brity 4 ks
399 Kč
Měrná cena: 99,75 Kč / 1 ks
1160061
14645 gillette mach3 nahradni brity 12 ks
469 Kč
Měrná cena: 39,08 Kč / 1 ks
1160012
15428 1 wilkinson sword nahradni ziletky 5 ks
49 Kč
Měrná cena: 9,80 Kč / 1 ks
1153161
14276 astra superior stainless 5 ks
9 Kč
Měrná cena: 1,80 Kč / 1 ks
1141101
7702018552313 gillette mach3 nahradni hlavice 5ks
239 Kč
Měrná cena: 47,80 Kč / 1 ks
1160014
14639 gillette fusion proglide nahradni brity 8 ks
629 Kč
Měrná cena: 78,63 Kč / 1 ks
1160051