Dove Care & Protect tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: Dove
Dove Care & Protect tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: Dove
- hydratuje a pečuje o pokožku rukou během mytí
- zanechává ruce hygienicky čisté
- náhradní náplň s uzávěrem pro snadné doplňování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdla, tekutá mýdla |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8720181054242 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Dove Nourishing Silk tekuté mýdlo na ruce náhradní náplň, 500 ml
Skladem
(121 ks)
44 Kč
Měrná cena:
88 Kč / 1 l
Dove Renewing Care Pivoňka & Růžový olej tekuté mýdlo, 500 ml
Skladem
(118 ks)
44 Kč
Měrná cena:
88 Kč / 1 l
Akce
Dove pampering tuhé mýdlo Bambucké máslo a vanilka, 90 g
Skladem
(>300 ks)
25 Kč
Měrná cena:
277,78 Kč / 1 kg
Akce
Dove original tuhé mýdlo Beauty Cream, 90 g
Skladem
(>300 ks)
25 Kč
Měrná cena:
277,78 Kč / 1 kg
Akce
Dove relaxing tuhé mýdlo Kokosové mléko a jasmín, 90 g
Skladem
(>300 ks)
25 Kč
Měrná cena:
277,78 Kč / 1 kg
Dove Nourishing s arganovým olejem toaletní mýdlo 4 x 90 g
Skladem
(118 ks)
89 Kč
Měrná cena:
247,22 Kč / 1 kg
