Gliss Ultimate Repair regenerační bezoplachový kondicionér, 200 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: Gliss
Gliss Ultimate Repair regenerační bezoplachový kondicionér, 200 ml
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: Gliss
Popis
Regenerační expres balzám ULTIMATE REPAIR s 3násobnou koncentrací komplexu tekutého keratinu okamžitě usnadňuje rozčesávání a odstraní dokonce i extrémní poškození vlasů - na povrchu i uvnitř vlasu. Až o 95% menší lámavost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezoplachová péče |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 4015000941334 |
Diskuze
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Schwarzkopf Seborin vlasová voda proti lupům, 400 ml
Skladem
(10 ks)
125 Kč
Měrná cena:
312,50 Kč / 1 l
Gliss Lengths Filler sérum na vlasy, 100 ml
Skladem
(33 ks)
139 Kč
Měrná cena:
1 390 Kč / 1 l
Gliss Scalp & Root Activator sérum na vlasy, 100 ml
Skladem
(119 ks)
139 Kč
Měrná cena:
1 390 Kč / 1 l
Gliss Supreme Length regenerační expres balzám, 200 ml
Skladem
(141 ks)
94 Kč
Měrná cena:
470 Kč / 1 l
Gliss Colour Perfector expresní balzám na vlasy, 200 ml
Skladem
(103 ks)
94 Kč
Měrná cena:
470 Kč / 1 l
Schwarzkopf Gliss regenerační expres balzám Total Repair, 200 ml
Skladem
(18 ks)
94 Kč
Měrná cena:
470 Kč / 1 l
Gliss Oil Nutritive balzám ve spreji, 200 ml
Skladem
(107 ks)
94 Kč
Měrná cena:
470 Kč / 1 l
